מחפשים משלוחי פרחים ברמת גן?

תוכן ענינים

משלוחי פרחים ברמת גן, עלי דפנה

אחת הערים הגדולות בישראל, מונה 21 שכונות, מלאה בגנים ומתחמים ירוקים בלב הארץ- הלא היא רמת גן. אם נפל בחלקכם לגור בעיר המקסימה הזו או לבקר בה לעיתים תכופות, בטח שמתם לב כי העיר מציעה מגוון רחב של שירותים לכלל האוכלוסיה ודואגת לתרבות, אומנות, פנאי ועוד מגוון תחומים רחב לכל מי שרק יחפוץ בכך.

בעיר, הגובלת עם תל אביב, גבעתיים, בני ברק וקרית אונו, חיים כ 162,000 תושבים. ואם נחשוב רגע על הגודל האדיר הזה לעיר ישראלית, נבין שאין ספק כי נחוץ במחוזותיה שירותי משלוחים ענפים במיוחד בכל תחום. 

היום, ניקח אתכם לסיור באחד משירותי המשלוחים המבוקשים ביותר לכל אירוע: משלוחי הפרחים. כדי לבחור את המשלוח המושלם, אלו השלבים ההכרחיים עבורכם:

שלב ראשון: בחירת חנות פרחים

לכל אחד מאיתנו יש חנות פייבוריטית בתחומים שונים כמו הלבשה, הנעלה, מזון ועוד. ומה לגבי פרחים? אם עדיין אין לכם חנות מועדפת, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לפתוח את חברנו הטוב: גוגל ולהקליד "חנות פרחים ברמת גן",  הוא כבר ידאג להציג בפניכם את כל חנויות הפרחים באזור ואת דרכי ההתקשרות אתן.

ופה, יש לנו קאץ' קטן. מתוך רשימת החנויות שיעלו לכם, תבחינו כי ישנן חנויות שיש להן אתר אינטרנט וישנן חנויות שאין להן. 

למרות שאנו בטוחים שכל חנות פרחים עושה את המיטב ואף משתדלת להציע שירותי משלוחים, חשוב מאוד שנראה את המוצרים טרם ההזמנה, בטח כשמדובר במשלוח פרחים שאמור להפתיע, לשמח או לנחם מישהו שחשוב לנו.

רק המחשבה שהבוס שלנו קיבל משלוח סידור פרחים קטן ודל שהתכוונו לשלוח סידור גדול ומרשים מעבירה בנו צמרמורת. 

בחנויות פרחים רציניות, תוכלו לראות את גודל המוצר לפי מידות ואף תקבלו צילום אשר ממחיש את גודלו כמו אדם מחזיק את הזר.

מעבר לכך, תוכלו למצוא פירוט של מספר הפרחים הנמצאים בכל זר, מהן התוספות אשר מתלוות אליו ולאיזה אירוע הוא מתאים כך שפשוט לא תוכלו לטעות בהזמנה ותקלעו בול למטרה.

שלב שני: דירוגים והמלצות

אז מצאנו את החנויות באזור שיש להן אתר והתרשמנו ממבחר הפרחים, זרים מתוקים ועציצים שיש להם להציע, נהדר! הגיע הזמן לשלב הבא והחשוב ביותר: דירוגים והמלצות. 

שוב חברנו הטוב גוגל יוכל לסייע. בחנויות להן ישנם דירוגים וביקורות, תוכלו למצוא את הכוכבים שלמדנו להכיר ולאהוב כאשר 5 כוכבים מסמלים את הטוב ביותר. 

לעיתים, אף ניתן למצוא את הלקוחות שאנו כל כך אוהבים, שטרחו, צילמו את המוצר והשאירו תגובה מפורטת שתוכל לעזור לנו להבין האם החנות שסימנו לעצמנו כטובה ביותר באמת שווה את המחיר. 

חבר'ה, אל תוותרו על השלב הזה. הוא לחלוטין קריטי ויכול למנוע לכם אי נעימויות ובושה מיותרת.

משלוחי פרחים ברמת גן, עלי דפנה

שלב שלישי: עדויות באתר

מה עושים במקרה בו אין דירוג או ביקורת בגוגל על החנות שאנו בוחנים? זה קורה, אך אל ייאוש! כנסו לתוך אתר החנות וראו האם בעלי החנות הכניסו עדויות אמת של לקוחות שלהם.

אמנם העדויות יהיו לרוב טובות, בכל זאת, זה האתר של החנות. אך אין לזלזל בהן או לקחת אותם כמובן מאליו. אתר שמכניס עדויות של לקוחות מרוצים מחזיק אחריו רקורד של שירות וקהל לקוחות לא קטן.

משלוחי פרחים ברמת גן, עלי דפנה

שלב רביעי: שגרירים

יש לנו את זה! מצאנו חנות עם אתר, ראינו את הזר אותו אנו רוצים להזמין וקראנו ביקורות מצוינות- ניגש להזמנה.

בדרך כלל, יראו לנו כמה מוצרים נלווים שאולי לא חשבנו עליהם כלל שלגמרי יכולים לשדרג לנו את ההזמנה ולהפוך אותה לקצת יותר מתוקה או מרשימה. אם לא מדובר במאות שקלים, לכו על זה, זה יעשה רק טוב.

נבחר את מועד השליחות, את הברכה שנרצה לכתוב על הגלויה שתגיע צמודה לזר, את פרטי האדם שהולך לקבל את ההפתעה שלנו וזהו, סיימנו!

עכשיו, הגיע הזמן שלנו להיות שגרירים לטוב ולפחות טוב. חוויתם חוויה יוצאת דופן? השקיעו דקה מזמנכם להשאיר תגובה מפורטת לבאים אחריכם שיוכלו ליהנות כמוכם או להימנע מאכזבה. כך או כך, יהיה מישהו אי שם שיודה לכם מאוד.

מקווים שעשינו לכם סדר בעולם משלוחי הפרחים באזור המרכז ומאחלים שכל משלוח עתידי שלכם יהיה אך ורק בשמחות.

דילוג לתוכן