שבע טיפים לעיצוב פרחים לחתונה שיפתיע את המוזמנים

תוכן ענינים

פרחים לחתונה, עלי דפנה

אחד הדברים שמעניקים סטייל אמיתי לכל חתונה, הוא סידורי הפרחים. שימוש בפרחים הנכונים וסידור נכון שלהם יקנו לשולחנות ולסביבת החתונה מראה חד פעמי, שיהיה גם רק שלכם
מטבע הדברים, חתונה היא אירוע חד פעמ. אין לכם הזדמנות שנייה לערוך אותה, ולכן כל דבר חייב להיות מתוכנן כהלכה ועשוי בדיוק כמו שאתם רוצים.

נניח שהאולם לא לגמרי מתאים
סביבת החתונה עצמה – האולם, בעיקר – חייבת להיות נעימה וידידותית לבני הזוג, וכזו שגם תשקף לאורחים את האופי שלהם. אולמות וגני אירועים בתל אביב יש למכביר, אבל מה קורה במקומות קטנים יותר? אולי שם האולם המקומי קצת פחות מתאים?
אספנו בשבילכם מספר טיפים לשימוש נכון בפרחים ובסידורי פרחים להתאמת האולם או גן האירועים בדיוק לאופי האירוע שלכם:

 1. האולם גדול אבל יש מספר מוזמנים מצומצם
  כדי לתחום אולם גדול, הציבו סידורי פרחים במקומות אסטרטגיים לצד השולחנות, במרחק מתאים מהקירות. אפשר להציב סידורי פרחים על חצובות, או על מעמדים אחרים, ולהשתמש בהם מאוחר יותר במהלך הערב גם במקומות אחרים.
 2. אירוע צהריים קיצי
  אל תתביישו להשתמש בפרחים. אתם יכולים להשתמש בסידורים לא גדולים, אבל צבעוניים מאוד, שמבוססים על פרחים מסוגים קטנים יחסית.
  הציבו סידורים עגולים ולא גדולים על גבי השולחנות העגולים והריבועיים, וסידורים מאורכים, על גבי שולחנות ארוכים.
 3. אירוע ערב "מפואר"
  השתמשו בסידורים מורכבים יותר, של פרחים שנחשבים יקרים או יוקרתיים יותר. יותר ורדים אדומים, למשל, סחלבים ופרחים דומים.
  אם השתמשתם בסרטים צבעוניים או בנצנצים ואבני סברובסקי בזר של הכלה, השתמשו בהם במינון עדין גם בזרים אחרים, אפילו על שולחנות האורחים.
 1. רוצים לשדר קצת יותר נועזות?
  השתמשו בגווני אדום לוהטים וצבעים חמים אחרים, צהובים וכתומים. הכול במינון הנכון, כמובן, אבל אל תחששו גם להשתולל.
 2. ובכלל אל תתביישו
  רוב הכלות מעוניינות בזרים לבנים – לרוב בוורדים לבנים, בשילוב של פרחי רותם זעירים. אבל קודם כל, התאימו את צבע הזר לשמלה של הכלה, ואחר כך גם אל תהססו להשתמש בוורדים אדומים בזר או בסחלבים גדולים ויפים? למה? כיון שאלה ישדרו בין השאר נועזות וחושניות, ובהחלט יהממו את האורחים.
 3. חברו בין החוץ והפנים
  אם האולם בו בחרתם קרוב לים והחופה בחוץ – נניח שחתונה מתקיימת סמוך לחוף תל אביב לצורך העניין – קשטו את עמודי החופה בזרי פרחים מאותם הסוגים בהם אתם משתמשים בתוך האולם.
  בנוסף, הציבו סידורי פרחים באותם צבעים לאורך הנתיב בו תגיעו לחופה וכך תחברו בין החוץ – והפנים.
 4. ולסיום: השתמשו בסידורים גבוהים
  פרחים הם הוצאה לא קטנה, ועדיין: אתם יכולים ליהנות מאפקט ה'וואו' גם בהוצאה פחות גדולה, אם תשתמשו בזרים גבוהים יחסית, שנראים מכל מקום באולם.
  כמה "ספוטים" כאלה – ואפשר עם כמה ספוטים אמיתיים של תאורה עליהם – ישנו מהיסוד את עיצוב האולם.

דילוג לתוכן