לגזור ולשמור – 10 טיפים לשמירת חיי הפרחים שלכם

תוכן ענינים

הפרחים הם היבט חשוב בחיי היומיום שלנו. פרחים משמשים להבעת רגשות, לציין אירועים מיוחדים ולהוסיף יופי לסביבתנו. למבחר זרים לכל אירוע לחצו כאן.

אבל איך נוכל להבטיח שהפרחים שלנו יחזיקו מעמד זמן רב ככל האפשר? אנחנו בעלי דפנה – חנות פרחים ברמת גן חיים ונושמים פרחים, קבלו מאיתנו עשרה טיפים שיעזרו לכם לשמר את חיי הפרח לזמן רב יותר. 

10 טיפים לשמירת חיי הפרחים שלכם, עלי דפנה

הטיפים שיעזרו לכם לשמור על חיי הפרחים שלכם

  1. בחרו פרחים טריים: הצעד הראשון כדי להבטיח שלפרחים שלכם יהיו חיים ארוכים הוא לבחור פרחים טריים מחנות פרחים בעל מוניטין.
  1. גזרו מחדש את הגבעולים: כאשר אתם מקבלים את משלוח הפרחים שלכם, חתכו מחדש את הגבעולים בזווית של 45 מעלות, והקפידו להסיר את העלים שיהיו מתחת לקו המים. זה יעזור לפרחים לספוג מים בקלות רבה יותר.
  1. השתמשו באגרטלים נקיים: הקפידו להשתמש באגרטלים נקיים עם מים מתוקים. חיידקים יכולים לגדול באגרטלים מלוכלכים ולקצר את חיי הפרחים שלכם.
  1. הרחיקו פרחים מחום: יש להרחיק פרחים ממקורות חום כגון רדיאטורים ואור שמש ישיר. זה יכול לגרום לפרחים לנבול ולקצר את חייהם.
10 טיפים לשמירת חיי הפרחים שלכם, עלי דפנה
  1. החליפו מים באופן קבוע: הקפידו להחליף את המים באגרטל שלכם כל יומיים כדי לשמור על טריות ונקיות. כמו כן, הסירו את כל הפרחים המתים או הנבולים מהאגרטל כדי למנוע התפשטות חיידקים.
  1. הרחיקו פרחים מהישג ידם של חיות מחמד: פרחים מסוימים עלולים להיות רעילים לחיות מחמד. לכן, עדיף לשמור אותם מחוץ להישג ידם של החברים הפרוותיים שלכם.
  1. הזמנת משלוח פרחים רמת גן: אם אתם גרים ברמת גן, תוכלו להזמין משלוח פרחים לרמת גן ישירות אליכם מחנות פרחים מקומית. זה יכול לחסוך לכם זמן ולהבטיח שהפרחים שלכם יגיעו טריים ויפים.
  1. חשוב להתאים אגרטל לגודל הזר. שימו לב: זר פרחים גבוה באגרטל רחב ונמוך יגרום לגבעולים להתקפל / להישבר ומים לא יגיעו לראש הפרח.
  1. זר המורכב מכמה סוגי פרחים  – סביר להניח שחלקם מחזיקים פחות זמן.
10 טיפים לשמירת חיי הפרחים שלכם, עלי דפנה

סידור מחדש והוצאת הפרחים שנראים פחות טוב באגרטל קטן אחר ויש לכם זר חדש!

  1. עדיפות שימוש באגרטל שקוף המאפשר לקרני האור לחדור מבעד לזכוכית,וקל יותר   

                לניקוי.

בונוס – אורך חיי הפרח הוא מוגבל ,זר פרחים מעניק לנו אנרגיות חיוביות ואושר רגעי, כדי לשמר את ההרגשה נתרענן בזר חדש לעיתים קרובות.

10 טיפים לשמירת חיי הפרחים שלכם, עלי דפנה

לסיכום

פרחים מביאים צבע ויופי לחיינו, אבל הם גם דורשים טיפול נאות כדי להבטיח שהם מחזיקים מעמד זמן רב ככל האפשר. חפשו בגוגל "חנות פרחים ברמת גן" וידאו שהחנות מבצעת משלוחי פרחים ברמת גן, בעזרת טיפים אלו תוכלו להפיק את המרב מהפרחים שלכם וליהנות מפרחים טריים ויפים לאורך ימים.
למבחר הזרים המהממים שלנו לחצו כאן

דילוג לתוכן